Простір дизайну

PERFECT LIFE: Дизайнерська архітектура

Дизайнерська
архітектура

Архітектурна концепція PERFECT LIFE від іментитої студії ARKHO GROUP – продумана, багатофункціональна та сучасна. Це новаторський погляд на створення та поєднання житлового, робочого та відпочинкового просторів.

PERFECT LIFE: Дизайнерські холи

Дизайнерські
холи

Хороший день починається з усмішки, а PERFECT LIFE починається з дизайнерських холів. Адже краса повинна бути в кожному квадратному метрі. Саме тому дизайн холів ми довірили в руки студії SAVYTSKYYdesign, щоб поєднати у собі ідею та створити wow-ефект вже з першого кроку.

PERFECT LIFE: Ландшафтний дизайн

Ландшафтний
дизайн

У ландшафтному дизайні від URBANIDEAS завжди є мета – створити корисний простір, що відповідатиме сучасним потребам. Тому, для PERFECT LIFE, команда URBANIDEAS розробила проєкт благоустрію з оздобленням травниками, затінком дерев та затишними майданчиками, призначеними для активного і спокійного відпочинку всіх мешканців. Їхати за місто не потрібно, зручна зона променаду вже на території.

PERFECT LIFE: Представницькі поверхи

Представницькі
поверхи

На представницьких поверхах PERFECT LIFE діє виняткова приватність та ексклюзивність. Доступ до поверхів лише для мешканців представницького поверху та за персональними електронними перепустками. А це, атмосфера спокою та задоволення від високого рівня комфорту. Покращена шумоізоляція, високі стелі, килимова плитка, замки преміум-класу – ексклюзивні деталі, що будуть на варті вашого задоволення від життя.

Детальніше
Отримати консультацію