Простір довкола

PERFECT LIFE: Лісопарк


Лісопарк

Рекреаційна зона PERFECT LIFE розташована біля лісопаркової зони Львова площею аж 2799 гектарів лісу. Поруч є річка Марунька та три пам’ятки історії і природи: Чортові скелі, Медова печера і озеро, де круто відповати усією родиної чи медитувати наодинці. Лісопарк також є домівкою для різних рідкісних видів звірів та птахів. Наче карпатські ліси за львівськими мотивами, якими приємно гуляти, досліджуючи кожного разу нову місцину.

PERFECT LIFE: Озеро неподалік

Озеро
неподалік

Однією з сусідніх водойм – є озеро в 5 хвилинах їзди. Наразі воно на реконструкції. Заплановано укріплення берегу та дамби, встановлення спеціальної системи очистки джерел, що заповнюватимуть його кришталевою водою. Збільшена площа пляжів, а також створення відкритих басейнів. Відпочинок біля сучасних водоймищ такого рівня заслуговують звання PERFECT LIFE.

PERFECT LIFE: Гірськолижний спуск

Гірськолижний
спуск

За прикладом сучасних європейських гірськолижних курортів, в 5 хвилинах їзди від PERFECT LIFE вже зводиться чотирьохкрісельний підйомник Doppelmayr. А це: 3 схили, система штучного осніження, освітлення для нічного катання та зона для сноутюбінгу. Навіть влітку, по штучній траві можна буде спуститися з гірки, як дорослому, так і дитині. Також траса облаштованова для їзди гірських велосипедів. Активний відпочинок високого рівня – новий формат здорового відпочинку всією родиною без витрат часу на дорогу.

PERFECT LIFE: Академія футболу

Академія
футболу

Академія футболу ФК «РУХ» – це унікальне явище в Україні. Комплекс тренувальних полів останнього покоління з критим манежем - це та інфраструктура, яка необхідна для розвитку дитини від початківця до професійного футболіста. Вихованці Академії будуть забезпечені повним циклом проживання, харчування, навчання, відновлення та медицини. Плановий початок роботи – осінь 2021 року.

PERFECT LIFE: Цісар

Цісарська
криниця

Інноваційний житловий простір PERFECT LIFE існуватиме поруч з легендарною «Цісарською криницею», що розташована зовсім поруч і відома ще з княжих часів. Це невеличка кам’яна споруда з аркоподібним входом і нішами у стінах, яка являє собою шахтний колодязь з чистою джерельною водою. За переказами, «цісарською» її назвали через те, що воду з неї пив сам австрійський цісар Франц Йосиф І. Наразі історична пам’ятка приносить практичну користь, бо люди ще досі використовують цю воду.

Отримати консультацію