Простір для життя

PERFECT LIFE: Закрита територія

Закрита
територія

Територія PERFECT LIFE огороджена, закрита та під відеонаглядом. А це у свою чергу гарантує спокій за себе, рідних та власне майно. Житловий простір відкритий для ваших нових ідей, а його територія закрита задля вашої безпеки.

PERFECT LIFE: Двір без машин

Двір
без машин

Тенденція звільняти двір від авто – вже давно стала необхідністю. Завдяки цьому мешканці зможуть насолоджуватися чистим повітрям, тишею та спокоєм. А це дає можливість реалізувати на території все, що завгодно, від саду з квітами до променадних алей. Саме тому у PERFECT LIFE двір без автомобілів. Для них ми спроєктували просторий підземний паркінг. Тут завжди буде вільним ваше місце, діє відеоспостереження та працюють швидкісні ліфти. Така концепція розмежування житлової території — must have для дійсно PERFECT LIFE.

Власне
озеро

На території комплексу вже розташоване власне невеличке озеро, що буде облаштовано зоною відпочинку та альтанками – вдале місце цікавого та активного відпочинку для всієї родини.

PERFECT LIFE: BBQ zone

BBQ
zone

Відпочинок в колі друзів та сім’ї прямо у дворі власного будинку стає можливим. Не потрібно їхати за місто, щоб насолодитися смаком приготованих на вогні страв. Кожен мешканець матиме змогу відпочити на спеціально облаштованій зоні для барбекю.

PERFECT LIFE: Food place

Food
place

Смачні сніданки з пухкими круасанами та ароматною кавою у кав'ярні під домом. З друзями на смачний обід у ресторації, що в декількох хвилинах ходьби. А на романтичне побачення бронюйте столик аби насолодитися вишуканою вечерею у ресторані. Смачне життя на території PERFECT LIFE.

PERFECT LIFE: Market zone

Market
zone

Market zone – це гарантія свіжості інгредієнтів у ваших гастрономічних експериментах. Швидкий редизайн оселі з використанням нових будматеріалів, з будівельного магазину поруч. Завжди щасливий домашній улюбленець, бо у ZOO-магазині є усі його улюблені смаколики. Для вашого комфорту ви знайдете будь-який товар на Market Zone: екотовари, ліки та все, що необхідно, просто в декількох хвилинах від дому.

Отримати консультацію