Простір для роботи

PERFECT LIFE: Сoworking


Сoworking

Працювати з дому – не завжди комфортно, заважають різні фактори: від зайвих думок про побут до домашніх обов'язків. Піти з дому та змінити звиклий домашній простір на той, що буде налаштовувати на працю – найкращий вихід. На території PERFECT LIFE планується створити функціональний coworking, з затишними кімнатами, вдалим освітленням та смачною кавою. Це комфортний простір, де ви зможете легко сконцентруватися на дійсно важливих робочих питаннях та провести робочі зустрічі не відволікаючись.

PERFECT LIFE: Офісна нерухомість

Офісна
нерухомість

PERFECT LIFE пропонує ідеальний простір для вашого бізнесу в кроці від дому. Офісна нерухомість на території PERFECT LIFE – це community однодумців та корисна бізнес активність поруч з домом. Вже маєте готовий план омріяного стартапу? Обирайте офісну нерухомість в PERFECT LIFE, тут ідеальний простір для власного бізнесу!

PERFECT LIFE: Smart place

Smart
place

Work&Life balance – це коли WI-FI безкоштовний на усій території і можна додивитися презентацію Apple на вулиці; коли нічні прогулянки з собакою – безпечні, бо усюди є мережа розумного LED-освітлення, яка підлаштовується до часу доби та погодних умов. Життя в своє задоволення та розширені межі комфорту – це про PERFECT LIFE.

Отримати консультацію