Простір для дітей

Дитячий садок GlobalKids

Дитячий садок
GlobalKids

Впевнений шлях від немовляти до підліткового віку можливий тільки в GlobalKids. Дитячий садочок набирає дітей починаючи з 2-ох років, пропонує підготовчі курси та школу повного дня від 1 до 5 класу. Щодня уроки англійської, заняття з критичного та просторового мислення, емоційного інтелекту, психології, лідерства, соціальної відповідальності, кібербезпеки та прав людини. GlobalKids – це якісний простір з інноваційними методиками навчання за програмою МОН та авторськими курсами, що орієнтовані на всебічний розвиток дитини.

Школа THINK GLOBAL

Школа
ThinkGlobal

ThinkGlobal – це 25 шкіл, що поєднують понад 1200 родин та понад 350 викладачів. Для учнів 1-11 класів розроблені авторські індивідуальні програми: STEM, Digital Leadership, Soft Skills, математичний ліцей, екстернат. В школі діє навчальна онлайн-платформа, де зібрано 6750 авторських уроків з практичними, інтерактивними та відеоматеріалами. Усі школи ThinkGlobal – мають ліцензію освітньої діяльності. Школа ThinkGlobal на території PERFECT LIFE – величезний прорив у розвитку дитини та основа для свідомої зрілої людини.

Дитячий майданчик

Дитячий
майданчик

Діти самі знають, як краще. Дослідження говорять, що дитині важливо реалізувати дев'ять видів активності: рух, гра, спілкування, співпраця, суперечка, експеримент, відпочинок, ризик, єднання з природою. На території PERFECT LIFE ми розробимо сучасний, цікавий, безпечний та інтерактивний майданчик, що не ставить дітей в рамки, а дає простір для фантазії і реалізації будь-яких активностей.

Отримати консультацію